Reference makléřů:

Bc.Markéta Hrušková

Prodej nemovitostí v mém rodném ostravsku je pro mě srdeční záležitosti a proto nenabízím kvantitu, ale kvalitu. Je pro mě radost vidět spokojené klienty. Daří se mi prodávat Vaše nemovitosti o 5-10% dráž, než jste původně předpokládali. Svou práci dělám s láskou a radostí. Snažím se o to, abych svým klientům pomáhala, byla jim partnerem a poradcem při prodeji jejich nemovitostí.

Ing.Petr Vlček

V dnešní uspěchané době, plné rychlých informací nabízím k prodeji, koupi či pronájmu nemovitost, plynule a v poklidu a za co nejvýhodnější cenu ke spokojenosti klienta.

Těším se na Vás.

Ing. Daniela Křenková

Musím se přiznat, že nemám ráda formu "napiš něco o sobě ", vždyť napsat nebo navykládat něco o sobě může každý cokoliv. Za svůj profesní život jsem se setkala se spoustou lidí co uměli moc hezky mluvit, ale skutek utek 😉 

Proto budu ráda, když budeme mít společně možnost se setkat a spolupracovat, ať už při nákupu Vašeho nového bytu či domu a nebo naopak v případě kdy Vám velmi ráda pomůžu prodat Vaši nemovitost.

Myslím si, že tak nejlépe poznáte, jaký jsem člověk a jakou práci odvádím. Pokud se chcete podívat co si o mé práci myslí moji klienti, prosím koukněte do referencí.