Realitní kancelář BytyJih přímo pro mě nerealizovala nákup bytu, ale měla jsem možnost srovnání s jinou realitní kanceláří (kterou, když dovolíte, nebudu jmenovat) a musím říct, že přístup konkrétně pí. Břenkové byl mnohem vstřícnější, lepší. Až jsem občas jejím klientům "záviděla" servis, který mě se nedostával.
Chci moc vyzdvihnout přístup a práci pí. Břenkové. Oproti mému realitnímu makléři jsem viděla, že se o své klienty opravdu stará, je ochotná a své práci rozumí a vyzná se.  Pokud v RK BytyJih jsou všichni makléři tohoto typu, pak dávám všechny palce nahoru a moc vám fandím. Pro můj příští nákup či prodej nemovitosti určitě pí. Břenkovou kontaktuji a doufám, že do té doby nezmění profesi 🙂
Z mého pohledu hodnotím rozhodně 1*

Klára KožušníkováMoravská Ostrava,16.12.2016

1.       JAK JSTE BYL SPOKOJEN SE SLUŽBAMI SPOLEČNOSTI BYTY JIH?    Velmi spokojen, výborné služby, profi přístup, paní Břenková podala veškeré informace a vše zařídila k mé plné spokojenosti, výborná komunikace, pečlivost a starostlivost
2.       +  CO OCEŇUJETE NA NAŠICH SLUŽBÁCH?    Profesionální přístup, vědomosti, korektnost, možnost změn, perfektní domluva před podpisem  smluv, výborné služby advokátů, atd.
3.       -  KDE VIDÍTE MOŽNOST PRO ZLEPŠENÍ?         Asi nic, možná také nabídnout klientům i vyplnění-podání daňových přiznání
4.       DOPORUČIL BYSTE SPOLEČNOST BYTYJIH SVÝM ZNÁMÝM?           Určitě ANO
5.       JAKOU ZNÁMKOU BYSTE NÁS OHODNOTIL (1-5 JAKO VE ŠKOLE)         1*****

Ing. JarolímOV-Hrabová, 30.11.2016

Byli jsme spokojeni velmi. Oceňujeme flexibilitu, jste dost dobří. To se spolehněte, doporučili bychom vás svým známým.
Známka je za 1.

manželé StodůlkoviOV-Mor.Ostrava, 25.11.2016

Dobrý den p. Břenková, odpovím na Váš dotazník : 1.Byla jste vstřícná, rychlá, pohotová, ochotná,když byl nějaký problém, pohotově jste ho řešila, byla s Vámi dobrá spolupráce. Já jsem byla spokojená, kdyby tak pracovali všichni, co nás oslovili, bylo by to jiné. Doporučili bychom vás. Známka 1.

Manželé ŽůrkoviOV-Bělský les, 20.11.2016

1.       JAK JSTE BYL SPOKOJEN SE SLUŽBAMI SPOLEČNOSTI BYTY JIH? S paní Ing. Břenkovou naprosto. Pan Ing. Hruška se nám mohl alespoň ozvat, že paní na naše podmínky nepřistoupí - zvlášť když ví, že podobné byty stále hledáme.
2.       CO OCEŇUJETE NA NAŠICH SLUŽBÁCH? Důvěryhodnost, spolupráci s dalšími odborníky.
3.       KDE VIDÍTE MOŽNOST PRO ZLEPŠENÍ? Vytvořte si 1-2 A4 s postupem, který následuje po podpisu rezervační smlouvy v krocích (možná formou Checklistu). Ušetříte si tím čas neustálým vysvětlováním postupů a člověk si v průběhu čekání může občas připomenout, kde se nachází.
4.       DOPORUČIL BY JSTE SPOLEČNOST BYTY JIH SVÝM ZNÁMÝM?                  (ANO)
5.       JAKOU ZNÁMKOU BY JSTE NÁS OHODNOTIL (1-5 JAKO VE ŠKOLE)  Sluníčko s úsměvem (1)

p. Tylšar a p.Třísková OV-Poruba, 16.11.2016

S paní Břenkovou jsem byla velmi spokojená. Profesionální vystupování služby na vysoké úrovni. Na službách oceňuji veškerý servis. Zlepšení v dotazníku na hodnocení. Rozhodně budu doporučovat  klientům vaše služby. Známka hodnocení 1********

Eva KlementováOV - Zábřeh, 12.11.2016

1. V prvé řádě bych Vám chtěl poděkovat za veškerou spolupráci a součinnost při prodeji nemovitosti, která proběhla bez větších komplikací a v pořádku. 
2. Oceňuji komunikaci, zodpovídání dotazů, příjemné jednání, dodržení termínů
3. Rozdělit provizi RK od kupní ceny - v jiných RK je to standard, zbytečně pak prodávající platí už tak zbytečnou daň z nemovitosti navýšenou ještě o 4% z výše provize. Lepší kontrolu smluv z vaší strany, (naštěstí po nahlášení vše opraveno včas, termíny se nenatáhly). 
4. DOPORUČIL BY JSTE SPOLEČNOST BYTY JIH SVÝM ZNÁMÝM? ANO
5. JAK BYSTE HODNOTIL: 2 - za vyšší daň z nemovitosti, jinak by to byla 1

Ing. Tomáš VondráčekOV Hrabůvka, 16.9.2016

1) JAK JSTE BYL SPOKOJEN SE SLUŽBAMI SPOLEČNOSTI BYTYJIH? spokojena, 1
2) +  CO OCEŇUJETE NA NAŠICH SLUŽBÁCH? spokojena s jednáním a vystupováním realitní makléřky ing. Daniely Břenkové, 1
3) -  KDE VIDÍTE MOŽNOST PRO ZLEPŠENÍ? v případě jiné realitní kanceláře, než je Byty jih, bych napsala o přístupu ke klientovi a zdůraznila přístup a jednání makléřů, v případě realitní kanceláře Byty jih mě nenapadá nic ke zlepšení, takže 1
4) DOPORUČIL BY JSTE SPOLEČNOST BYTY JIH SVÝM ZNÁMÝM? doporučení rozhodně ANO
5) JAK BYSTE HODNOTIL rozhodně 1

Petra Sobolová OV-Bělský Les, 9.9.2016

Dobrý den, se službami Vaši RK jsem byla velice spokojena. Příjemný přístup, respektování mých požadavků, veliká flexibilita, profesionalita, spolehlivost. Vaše služby mohu pouze doporučit. Ohodnotila bych známkou 1.

Machalová Daniela OV-Zábřeh , 10.8.2016

Ing. Daniela Břenková

Chcete se mě na něco zeptat