S paní Hruškovou byla spolupráce nad očekávání dobrá, vše běželo bez problémů a veškeré ústní dohody platily. Byl jsem překvapen, že i v dnešní době se dá spolehnout pouze na ústní dohodu a ne jen na papíry. Co se týče kvality a úrovně služeb vše bylo vynikající. Ocenil jsem hlavně spolehlivost a férové jednání. Děkuji

Vojtěch Řezáčbyt Ostrava - Bělský les, 15.1.2017

Spolupráce s makléřkou byla výborná. Byt nám prodala za týden a za cenu o 50 tis.Kč vyšší! Byla to rychlost, přímé jednání, výborná komunikace. Děkujeme za spolupráci a určitě doporučujeme.

Marek Střelkabyt Ostrava - Bělský les, 21.12.2016

Spolupráce byla výborná, nemusela jsem se o nic starat. Byla jsem mile překvapená vlídností, ochotou a rychlým jednáním. Spolehlivost, odbornost, kvalita a cena služeb byla vynikající.

Renata Jedličkovábyt Ostrava - Dubina, 30.11.2016

Byl jsem mile překvapen ochotou nám pomoci. Férové jednání, profesionalita, kvalita a cena služeb byla vynikající. Spolupráce byla velmi příjemná a profesionální, mohu všem známým doporučit.

Vladimír Strak kupující byt Ostrava - Dubina

Spolupráce s paní Hruškovou byla výborná. Oceňuji osobní přátelský přístup. Vše mi bylo vysvětleno, podrobně a lidsky, což oceňuji zvlášť, neboť se v tomto světě běžně nepohybuji, a tak jsem byla ráda za ochotnou pomoc při jakýchkoliv dotazech a nejasnostech. A co bylo rozhodující neměla jsem pochyby o solidnosti jednání. Byla jsem mile překvapena osobní asistencí u všech pochodů nutných k uskutečnění záměru, časovým rozpětím možnosti řešit kdykoliv, profesionalitou s přátelskou ochotou.

Terezie Svrčinová prodávající byt Ostrava - Poruba

Děkujeme Vám, paní Hrušková, za velmi milý osobní přístup. Realizace koupi nemovitostí na Výškovické ulici splnilanaše očekávání. Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů. Těšíme se na další spolupráci. Tomáš Jeřábek

Tomáš Jeřábek kupující byt Ostrava - Výškovice

Bc. Markéta Hrušková

Prodej nemovitostí v mém rodném ostravsku je pro mě srdeční záležitosti a proto nenabízím kvantitu, ale kvalitu. Je pro mě radost vidět spokojené klienty. Daří se mi prodávat Vaše nemovitosti o 5-10% dráž, než jste původně předpokládali. Svou práci dělám s láskou a radostí. Snažím se o to, abych svým klientům pomáhala, byla jim partnerem a poradcem při prodeji jejich nemovitostí.

Chcete se mě na něco zeptat